XIII edycja konkursu fotograficznego:

ZANURZENI W PRZYRODZIE 2016


Podsumowanie XIII edycji konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie"

28 października o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Końskie odbyło się uroczyste podsumowanie XIII edycji konkursu fotograficznego o zasięgu wojewódzkim pod hasłem „Zanurzeni w przyrodzie”. Podobnie, jak w latach ubiegłych, również w tym roku uczniowie Gimnazjum wzięli udział w zmaganiach fotograficznych z szeroko rozumianym tematem przyrody. Każdy uczestnik zgłosił do konkursu zestaw dziesięciu zdjęć.

W tegorocznej edycji w kategorii Gimnazja zostało zgłoszonych 45 zestawów. Wszystkie konkursowe prace oceniało jury w składzie: Wiesław Turno - artysta fotografik, Marzena Kądziela - dziennikarka i podróżniczka, Krzysztof Kowalski - dyrektor Domu Kultury w Końskich, Dariusz Kowalczyk - Dyrektor Biblioteki Publicznej w Końskich i Adam Kubka - dyrektor CKiAL w Gowarczowie.

W podsumowaniu konkursu w piątkowy wieczór wzięli udział uczestnicy konkursu, ich rodzice, nauczyciele i przedstawiciele władz. Po raz kolejny prace naszych uczniów znalazły się wśród nagrodzonych. Zdobyli oni II, III miejsce i wyróżnienie.

Laureaci odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe z rąk burmistrza Krzysztofa Obratańskiego, wiceburmistrza Krzysztofa Jasińskiego i dyrektora Biblioteki Publicznej w Końskich Dariusza Kowalczyka. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Nagrodzeni uczniowie to:

II miejsce w XIII edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie” – Mateusz Walkiewicz, kl. IIc

III miejsce w XIII edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie” – Nadia Łuszczyńska, kl. IIa 

Wyróżnienie w XIII edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie” – Aleksandra Zamachowska, kl. IIIa

fotorelacja