Godło Polski-biały orzeł na czerwonym tle
Godło Polski-biały orzeł na czerwonym tle

Zespół Placówek Oświatowych
w Stadnickiej Woli

Logo Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli

Osiągnięcia artystyczne

Rok szkolny 2019 / 2020

  1. I miejsce w V Gminnym Konkursie Plastycznym "Przywróćmy ich pamięć - w hołdzie bohaterom" - Maja Joachimiak, kl. 7b
  2. Wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Plastycznym "Przywróćmy ich pamięć - w hołdzie bohaterom" - Aleksandra Gardulska, kl. 7b
  3. Laureat regionalnego (dla powiatów: starachowickiego, koneckiego i skarżyskiego) konkursu plastycznego "Nie palimy byle czym" - Kacper Joachimiak, kl. IIa
  4. Gminny konkurs plastyczny "Śmieci nie palisz, segregujesz. Środowiska nie trujesz": - 28.02.2020r.
    I miejsce - Lena Rogalska, kl. Ia (kategoria kl. I-III)
    Wyróżnienie - Maja Joachimiak, kl. VIIb (kategoria kl. V-VIII)
  5. Laureaci powiatowego konkursu plastycznego "Bezpieczne ferie": Aleksandra Bigorajska z kl. Ia, Franciszek Bąk z kl. Ib, Lena Rogalska z kl. Ib, Natalia Śliwak z kl. Ib, Maja Augustyniak z kl. Ib - 14.02.2020r.
  6. Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Wolni i bezpieczni od nałogów": Aleksandra Gardulska, Weronika Nowak, Emilia Supierz, kl. VIIb - 12.12.2020r.
  7. Udział w 23 Ogólnopolskim Przeglądzie Fotografii "Ponidzie 2019" - 10.12.2020r.
  8. Podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego "Jesienne klimaty" - 10.12.2020r.

Rok szkolny 2018 / 2019

  1. Nagrody główne dla naszych uczennic w wojewódzkim konkursie plastycznym "Recycling na miarę. Moniuszko inspiruje" - 12.06.2019r.
    • I miejsce (nagroda główna) - Karolina Obiedzińska, kl. IIIb
    • I miejsce (nagroda główna) - Wiktoria Myśliwa, kl. IIIb
    • I miejsce (nagroda główna) - Magdalena Suchenek, kl. IIIb
  2. III miejsce w powiatowym etapie konkursu plastycznego "Bezpiecznie na wsi. Maszyna pracuje, dziecko obserwuje" – Zuzanna Zaród, kl. VIa (opiekun: Justyna Soja-Sadowska) -22.05.2019r.
  3. "Potęga żywiołów Ziemi" - finał regionalny części plastycznej konkursu - 15.05.2019r.
    • III miejsce w finale regionalnym części plastycznej (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XX edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Potęga żywiołów Ziemi"– Aleksandra Gardulska, kl. V b (opiekun: Justyna Soja-Sadowska
    • 2 nagrody Dyckerhoff Polska Sp. z.o.o. w finale regionalnym części plastycznej (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XX edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Potęga żywiołów Ziemi" – Emilia Supierz, kl. VIb i Julia Moszczyńska, kl. VIa (opiekun: Justyna Soja-Sadowska)
    • Nagroda Pracowników O. Świętokrzyskiego PIG-BIP w finale regionalnym części plastycznej (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XX edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Potęga żywiołów Ziemi" - Wiktoria Samson, kl. VIa (opiekun: Justyna Soja-Sadowska
  4. I miejsce w finale XVI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę"
    • Karol Stefańczyk (kl. IIIa)
    • zespół "Pasja" w składzie: Aleksandra Banasik (kl. VIIIa), Maja Kos (kl.IIIb), Julia Śliwak (kl. IIIc), Wiktoria Wiaderna (kl. IIIc), Amelia Woźniak (kl.Va).
  5. Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich "100 lat Policji" (kategoria malarsko – plastyczna dla klas IV-VIII) - 26.04.2019r.
    I miejsce - Marta Sota z kl. VIIb
    Wyróżnienia:
    • Zofia Kuleta z kl. Vc
    • Anna Turalska z kl. IVa
    • Alicja Woźniak z kl. Vc
    • Gabriela Bigorajska z kl. IVb
    • Adam Kowalczyk i Gabriel Chrzan z kl. Vc
    • Nina Pergoł z kl. IIIb (oddział gimnazjalny)
  6. III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Baśnie, naturalnie" – Jakub Kupis, kl. VIIa (opiekun: Justyna Soja-Sadowska) - 5.04.2019r.
  7. "Polscy Święci" - podsumowanie konkursu plastycznego na etapie diecezjalnym - 20.03.2019r.
    Wyróżnienie - Radosław Stępniewski
  8. "Zima w obiektywie" - podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego - 13.03.2019r.
  9. IV Gminny Konkurs Plastyczny "Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom" - 1.03.2019r.
    I miejsce - Maja Joachimiak, kl. VIb
    Relacja TKN24...
    Relacja Echo Dnia...
  10. Podsumowanie szkolnych konkursów: "Zakładka do książki" i "Mikołaje są wśród nas" - 11.02.2019r.
  11. Wyniki szkolnych konkursów: "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" i "Wielcy znani i nieznani – Vincent van Gogh" - 10.01.2019r.
  12. Gminny konkurs plastyczny "Wolna i niepodległa" - 5.10.2018r.
    • I miejsce – Wiktor Banasik, kl. VIIa (kategoria kl. IV–VII)
    • III miejsce – Maja Joachimiak, kl. VIb (kategoria kl. IV–VII)
    • I miejsce – Weronika Dębowska, kl. IIIb (kategoria: oddziały gimnazjalne)
    • I miejsce – Natalia Sosnowy, kl. IIIs (kategoria: oddziały gimnazjalne)
    • III miejsce – Sara Olak, kl. IIIs (kategoria: oddziały gimnazjalne)

Lata szkolne
2004/2005-2017/2018