Godło Polski-biały orzeł na czerwonym tle
Godło Polski-biały orzeł na czerwonym tle

Zespół Placówek Oświatowych
w Stadnickiej Woli

Logo Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli

Kadra Pedagogiczna

Dyrektor szkoły

mgr inż. Czesław Staciwa

Zastępca dyrektora

mgr Edyta Kowalska

Zastępca dyrektora

mgr Justyna Maliborska

Wychowanie przedszkolne

mgr Agata Bugajska
mgr Elżbieta Dąbroś
mgr Karolina Rogalska
mgr Marlena Skroś
mgr Monika Śliwak
mgr Małgorzata Wiśniewska

Edukacja wczesnoszkona

mgr Jolanta Krawiec
mgr Izabela Lesiak
mgr Małgorzata Lipnicka
mgr Matylda Pietrusiewicz
mgr Jolanta Sułek
mgr Iwona Ślifirska

Religia

mgr Iwona Janiszewska
mgr Iwona Łyczek

Język polski

mgr Justyna Maliborska
mgr Agnieszka Pakuła
mgr Liliana Saik
mgr Janusz Szwed

Język angielski

mgr Monika Firkowska
mgr Agnieszka Kalinowska
mgr Karolina Ludwikowska

Język niemiecki

mgr Karolina Ludwikowska
mgr Anna Milczarz
mgr Marzena Piwowarczyk

Historia

mgr Małgorzata Ciszek
mgr Robert Krakowiak

Wiedza o społeczeństwie

mgr Robert Krakowiak

Plastyka

mgr Justyna Soja-Sadowska

Muzyka

mgr Aneta Karbownik

Edykacja dla bezpieczeństwa

mgr Monika Mularczyk

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Iwona Łyczek
mgr Beata Nowak

Przyroda

mgr Monika Mularczyk

Biologia

mgr Beata Nowak

Geografia

mgr Paweł Grot
mgr Monika Mularczyk

Chemia

mgr Ewelina Długosz

Fizyka

mgr Ewa Dobromirska
mgr inż. Czesław Staciwa

Matematyka

mgr Iwona Brzezińska
mgr Justyna Dziuba
mgr Agnieszka Polakowska

Informatyka

mgr Iwona Brzezińska
mgr Paweł Grot
mgr Agnieszka Polakowska
mgr Marzena Piwowarczyk
mgr Iwona Ślifirska

Technika

mgr Justyna Soja-Sadowska

Wychowanie fizyczne

mgr Iwona Banasik
mgr Magdalena Hurec
mgr Arkadiusz Jarząb
mgr Piotr Klusek

Pedagog szkolny

mgr Kartarzyna Świercz

Psycholog szkolny

mgr Anita Adach

Biblioteka szkolna

mgr Anna Gut
mgr Izabela Szumilas

Świetlica szkolna

mgr Iwona Banasik
mgr Magdalena Hurec
mgr Urszula Siulczyńska

Kształcenie specjalne
(nauczanie indywidualne)

mgr Małgorzata Ciszek
mgr Edyta Kowalska
mgr Iwona Kuś

Kształcenie specjalne
(logopedia)

mgr Aneta Karbownik
mgr Izabela Lesiak
mgr Agnieszka Pakuła
mgr Matylda Pietrusiewicz