Kiermasz bożonarodzeniowy

Wzorem lat ubiegłych, w okresie przedświątecznym, w dniach 18–19 grudnia 2023 roku, w naszej szkole odbył się "Kiermasz Bożonarodzeniowy", z którego dochód szkoła corocznie przekazuje na Stypendia św. Mikołaja dla uczniów naszej placówki na kolejny rok szkolny.

W akcję, jak co roku, zaangażowało się wielu uczniów i rodziców. Przekazali oni własnoręcznie wykonane piękne ozdoby bożonarodzeniowe, przepyszne babeczki, ciasta, pierniczki, rogaliki. Swoimi pracami i wypiekami wspomogli nas także niektórzy nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

Wszystkie ozdoby i słodkie pyszności cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dodatkową atrakcją była możliwość wykonania niewielkiego tatuażu. Na zakupy przychodzili wychowankowie przedszkola i uczniowie klas młodszych wraz z wychowawcami, uczniowie klas IV-VIII, a także rodzice naszych uczniów, nauczyciele i pracownicy obsługi. Każdy z dużą porcją pozytywnej energii i uśmiechu.

Organizacją i czuwaniem nad przebiegiem kiermaszu zajmowały się panie: pedagog szkolna Katarzyna Świercz, nauczycielka plastyki Justyna Soja-Sadowska i koordynator Fundacji św. Mikołaja Iwona Brzezińska.

Kolejny raz społeczność szkolna pokazała, jak pięknie potrafimy jednoczyć się w szczytnym celu. Zebraliśmy 5210 złotych. Ponieważ w akcji "Stypendium od serca" trwającej od 6 do 24 grudnia Fundacja św. Mikołaja podwaja zebraną w tym czasie przez szkołę sumę, dlatego kwota ta pozwala na przyznanie w przyszłym roku szkolnym kolejnych stypendiów naszym uczniom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w kiermaszu.

Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy Kiermasz bożonarodzeniowy javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1