Godło Polski-biały orzeł na czerwonym tle
Flaga Polski białoczerwona/

Zespół Placówek Oświatowych
w Stadnickiej Woli

budynek Zespołu Placówek Oświatowych Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli

Rok szkolny 2018 / 2019

Osiągnięcia przedmiotowe

  1. 16.09.2018 I miejsce w konkursie Fotorelacja
  1. Wyniki egzaminu ósmoklasisty i gimnazjalnego:
  2. Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe:
    • Laureatka XVI Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - Zuzanna Sękowska, kl. 3c -  opiekun: Justyna Maliborska
    • Finalista XVI Wojewódzkiego Konkursu z Geografii - Hubert Olasik, kl. 3a -  opiekun: Paweł Grot
    • Finalista XVI Wojewódzkiego Konkursu z Geografii - Eryk Kosmal, kl. 3c -  opiekun: Paweł Grot
    • Finalista XVI Wojewódzkiego Konkursu z Bilogii - Dawid Pawlik, kl. 3a -  opiekun: Beata Nowak
    • Finalista XVI Wojewódzkiego Konkursu z Chemii - Dawid Pawlik, kl. 3a -  opiekun: Ewelina Długosz
    • Finalista XVII Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego - Dominik Szteleblak, kl. 3c -  opiekun: Anna Milczarz
  3. Nominacja w etapie wojewódzkim do XXIX Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego - Dziecięcy Festiwal Słowa 2019 - Marta Marczyńska, kl. 4a, opiekun: Justyna Maliborska - 26.05.2019 r.
  4. Laureatka VII Gminnego Konkursu Ortograficznego "O Złote Pióro Burmistrza Miasta i Gminy Końskie" - Maja Sękowska, kl. 8a - opiekun: Agnieszka Pakuła - 21.05.2019r.
  5. I miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich "100 lat Policji" (kategoria "Próby literackie") - Zuzanna Wąsik z kl. Vb (opiekun p. L. Saik) - 26.04.2019r.
  6. IV Gminny Konkurs Historyczny "Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom" (kategoria "Konkurs wiedzy o historii i postaciach Żołnierzy Wyklętych") - 1.03.2019r.
    II miejsce - Kacper Styś, kl. 3b gimnazjum
    Wyróżnienie - Julia Jabłońska, kl. 6a
    Relacja TKN24
    Relacja TKN24
    Relacja Echo Dnia
  7. Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS z języka angielskiego - 9.01.2019r.:
    • I miejsce w klasach 4: Alicja Kowalska, kl. 4b
    • VI miejsce w klasach 3 gimnazjum: Zuzanna Sękowska, kl. 3c
    • VII miejsce w klasach 3 gimnazjum: Dawid Pawlik, kl. 3a