Zespół Placówek Oświatowych
w Stadnickiej Woli

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

rozpoczęcie roku szkolnego - poczet sztandarowy

3 września 2018 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 8.00 odbyła się msza św. w kościele pw. św. Anny, a o godz. 9.00 społeczność szkolna zgromadziła się w auli szkolnej. Wprowadzono sztandar szkoły, a zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy.
Dyrektor Czesław Staciwa powitał przybyłych uczniów, nauczycieli, rodziców. Szczególnie ciepło powitał najmłodsze dzieci rozpoczynające naukę w klasie pierwszej. Życzył wszystkim wspaniałego roku szkolnego – wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości, zapału i sił do codziennej pracy, rozwijania pasji, zainteresowań. Zaprosił rodziców do współpracy i udziału w szkolnych inicjatywach. Przedstawił wychowawców klas, z którymi po części oficjalnej uczniowie udali się do sal lekcyjnych.

O godzinie 10.30 uroczyście rozpoczęły nowy rok szkolny nasze przedszkolaki. Dyrektor Czesław Staciwa i wicedyrektor Edyta Kowalska przedstawili zebranym rodzicom wychowawców poszczególnych grup przedszkolnych, opowiedzieli o organizacji pracy przedszkola i, podobnie jak starszym dzieciom, życzyli maluchom radości z przebywania w naszej placówce.