Kiermasz ozdób świątecznych

W dniach 15–16 grudnia 2021 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli odbył się "Kiermasz Bożonarodzeniowy", z którego dochód tradycyjnie został przekazany na Stypendia św. Mikołaja dla uczniów naszej placówki na przyszły rok szkolny.

W akcję zaangażowało się wielu uczniów i rodziców naszej szkoły, którzy przekazali nam własnoręcznie wykonane piękne ozdoby świąteczne. Przynosili je nie tylko uczniowie klas IV–VIII, ale także wielu uczniów klas I–III i kilku podopiecznych naszego przedszkola. Swoimi pracami wspomogły nas również pani plastyczka Justyna Soja-Sadowska oraz pani pedagog Katarzyna Świercz, które pomagały też w organizacji kiermaszu. Nad całością czuwała koordynator programu Stypendia św. Mikołaja pani Iwona Brzezińska.

Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nasi niezawodni uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy obsługi przez dwa dni wykupili wszystkie przygotowane ozdoby. Należy dodać, iż wszystkie grupy uczniów, dokonywały zakupów, zaczynając od przedszkolaków a kończąc na ósmoklasistach.

W trakcie trwania kiermaszu dyrektor szkoły Czesław Staciwa wspólnie z paniami wicedyrektorkami i koordynatorem uroczyście wręczył dwóm z trzech naszych tegorocznych stypendystów ogólnopolskiego programu stypendialnego Fundacji św. Mikołaja dyplomy za wyniki w nauce i zaangażowanie społeczne w poprzednim roku szkolnym.

W ciągu dwóch dni udało nam się zebrać 4178 złotych. Ponieważ w akcji "Stypendium od serca" trwającej od 6 do 24 grudnia Fundacja św. Mikołaja podwaja każdą zebraną przez szkołę złotówkę, dlatego kwota ta już teraz gwarantuje nam przyznanie w przyszłym roku szkolnym kolejnych trzech stypendiów naszym uczniom.

Serdecznie dziękujemy naszej wspaniałej społeczności szkolnej za przekazane ozdoby, otwarte serca i udział w kiermaszu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 jquery flash lightboxby VisualLightBox.com v6.1