Wigilijne spotkanie
w klasie 4a

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny. Aby podkreślić ich wyjątkowy charakter, tradycyjnie, jak co roku, uczniowie naszej szkoły zorganizowali klasowe wigilie.

17 grudnia, przy wspólnym, pięknie nakrytym stole usiedli również uczniowie klasy IV a z wychowawczynią Justyną Soją-Sadowską.

Wychowawczyni złożyła uczniom życzenia świąteczne i noworoczne, a następnie wszyscy indywidualnie nawzajem sobie składali życzenia łamiąc się opłatkiem. Na świątecznym stole pojawiły się pyszności przygotowane przez rodziców i przez samych uczniów. Można było skosztować między innymi pachnących i pięknie ozdobionych pierników. Tłem klasowej wigilii były kolędy i świąteczne piosenki. Dzięki nim i uroczystej atmosferze, można było poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a Wigilia w klasie 4 a javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1