I miejsce w Turnieju Bezpieczeństwo na 5

4 listopada odbyły się powiatowe eliminacje Turnieju Bezpieczeństwo na 5. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 5a: Mikołaj Banasik, Wojciech Kowalczyk i Szymon Kupis, którzy do konkursu przygotowywali się pod opieką pani Justyny Soi-Sadowskiej.

W powiatowym finale konkursu brały udział trzyosobowe grupy uczniów klas piątych z 11 szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich, Szkoły Podstawowej nr 1 w Stąporkowie, Zespołu Placówek Oświatowych w Kazanowie, Zespołu Placówek Oświatowych w Pomykowie oraz ze Szkół Podstawowych ze Stadnickiej Woli, z Modliszewic, Dziebałtowa, Kapałowa, Wólki, Królewca, Krasnej i Niekłania. Uczniowie, pisząc test (25 pytań). sprawdzali swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w gospodarstwie rolnym, w sytuacjach zagrożenia. Każdy członek drużyny rozwiązywał go osobno, zdobywając punkty dla swego zespołu. Kolejna konkurencja była praktyczna i dotyczyła umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Każdy zespół losował zadanie, po konsultacji wybierał spośród siebie "modela" i na nim prezentował rozwiązanie. Trzecia konkurencja polegała na stworzeniu pracy plastycznej. Temat był wspólny dla wszystkich i brzmiał "Bezpiecznie na rowerze".

Reprezentanci naszej szkoły zajęli w konkursie I miejsce otrzymując pamiątkowy dyplom, puchar i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!

Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 Turniej Bezpieczeństwo na 5 javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1