Sukcesy naszych uczniów
w IV edycji konkursu "InstaLogik"

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przystąpili do ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego "InstaLogik". Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

W bieżącej edycji wzięło udział 8909 uczniów, do II etapu zakwalifikowało się 5016 uczestników, a do finału 2576.

Z naszej szkoły z zadaniami konkursowymi zmierzyło się piętnaścioro uczniów. Kwalifikację do drugiego etapu uzyskało siedmioro z nich, a pięcioro wzięło udział w finale konkursu.

Tytuł Laureata III miejsca uzyskały uczennice: Aleksandra Bigorajska z klasy 4a, Aleksandra Pękacz z klasy 6b i Gabriela Bigorajska z klasy 8b.
Marta Prawda z klasy 6a uzyskała tytuł finalisty na szczeblu ogólnopolskim.
Uczestnikiem III etapu w kategorii klas 5 był Aleksander Chłopek z klasy 5b.

Opiekunem konkursu była p. Marzena Piwowarczyk.

Dnia 30 marca odbyło się oficjalne zakończenie konkursu, transmitowane na żywo na Youtube i Facebook.
Gościem specjalnym spotkania była pani Joanna Śmigielska z XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie, koordynatorka Olimpiady Informatycznej Juniorów, zdobywczyni tytułu Informatycznego Superbelfra Roku 2021/2022.
W trakcie wydarzenia podsumowano przebieg konkursu i przedstawiono wyniki finału.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Aleksandra_Bigorajska Aleksandra_Pekacz Gabriela_Bigorajska Marta_Prawda Aleksander_Chlopek Aleks_Staromlynski Oskar_Wasik Adam_Jasinski Inka_Starzynska Maxymilian_Brzezinski Zuzanna_Adamska Malgorzata_Cichon Damian_Mysliwy Iwo_Stoszewski_Chalwa Bartosz_Lipnicki jquery flash lightboxby VisualLightBox.com v6.1