Mikołajki w klasie 5a

W tym roku, św. Mikołaj odwiedził klasę 5a 7 grudnia. Na ten dzień wszystkie dzieci czekały z niecierpliwością. Podkreśliły jego wyjątkowość strojami, czerwonymi czapeczkami, ubrały choinkę i udekorowały salę, aby zgodnie z tradycją, obdarowywać się prezentami.

Klasowe spotkanie ze św. Mikołajem zawsze przynosi radość, uśmiech, pozwala wspólnie spędzić czas w przyjemnej atmosferze. Tak też było w tym roku. Klasowi pomocnicy Mikołaja: jego imiennik Mikołaj, Nadia, Hania, Zuzia i Emilka, wręczali przygotowane wcześniej upominki niespodzianki wszystkim swoim rówieśnikom. Każdy otwierał swój prezent z dużym zaciekawieniem. Mikołaj przyniósł: dużo różnych słodkości, gry, pluszaki, kubeczki, piłki, pięknie pachnące świece i ciepłe świąteczne kocyki.

Prezenty sprawiły dużo radości, te zabawne – wywołały uśmiech, a pyszne czekoladki – osłodziły czas. Nie zabrakło w tym dniu czasu na zabawę, wspólne gry i świąteczne rysunki.

Następne mikołajkowe spotkanie za rok.

Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a Mikołajki w klasie 5a javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1