Spotkanie misyjne

25 października w naszej szkole odbyło się niezwykłe spotkanie, zorganizowane przez panią Iwonę Łyczek.

Z okazji tygodnia misyjnego została zaproszona Siostra Barbara Gawelda ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. Poprzez opowiadanie oraz prezentację multimedialną przybliżyła wszystkim uczniom pracę misjonarzy w Zambii. Zapoznała również z kulturą mieszkańców, specyfiką ich życia, trudnościami z jakimi się zmagają. Zaakcentowała potrzebę wsparcia budowy szkoły w Chamuka, by dzieci w Zambii miały lepsze warunki do nauki i miłego spędzania czasu.

Po spotkaniu wszyscy chętni mogli wesprzeć dzieło misyjne i zakupić różne gadżety, jak lizaki, różańcowe bransolety, różańce, odblaski dla Pomocników misji. Nasi uczniowie bardzo licznie włączyli się w tę pomoc.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na budowę szkoły Chamuka w Zambii.

Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole Spotkanie misyjne w naszej szkole javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1