Wigilia w klasie 5a

Tradycją w naszej szkole są klasowe spotkania wigilijne. Każda klasa organizuje je wspólnie z wychowawcą. W tym roku odbyły się one 21 grudnia. Poprzedzone były wspólnym obejrzeniem jasełek bożonarodzeniowych, które w tym roku skłaniało do refleksji nad tym, co dla nas powinno być najważniejsze.

W sali, zgodnie z tradycją, dzieci nakryły i udekorowały stół. Na stole znalazł się opłatek, którym później łamiąc się wszyscy składali sobie wzajemnie życzenia. W czasie wspólnego kolędowania, można było skosztować pierników, babeczek, ciast, owoców - pyszności przygotowanych przez rodziców i przez samych uczniów. Tłem wigilijnego spotkania były kolędy i świąteczne piosenki. Był to czas na wspólne rozmowy, świąteczne gry i quizy.

W tym dniu wszyscy poczuli niezwykłą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a Wigilia w klasie 5a javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1