Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

30 kwietnia o godz. 10.45 społeczność naszej szkoły zgromadziła się w hali sportowej. Wszyscy odświętnie ubrani z biało-czerwonymi kotylionami, uczestniczyli w apelu zorganizowanym dla uczczenia zbliżającego się Święta Konstytucji 3 Maja.

Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Uczennice klas ósmych przybliżyły wszystkim najważniejsze informacje dotyczące tego ważnego dnia w historii naszego kraju. Następnie, dziewczynki z klas czwartych zaprezentowały piękny taniec z flagami i biało-czerwonymi szarfami.

Na zakończenie spotkania dyrektor szkoły Czesław Staciwa podziękował za przygotowanie programu artystycznego, zaprosił wszystkich na gminne obchody świąt majowych.

Program przygotowali: panie Iwona Banasik i Magdalena Hurec i pan Arkadiusz Jarząb.

Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja Apel z okazji Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1