Wycieczka klas VI do Kozłówki i Lublina

28 maja uczniowie klas szóstych pod opieką pań: Iwony Brzezińskiej, Iwony Łyczek i Justyny Soi-Sadowskiej udali się na autokarową wycieczkę do Kozłówki i Lublina. W Kozłówce zwiedzali Muzeum Zamoyskich (późnobarokowy pałac) i powozownię. Korzystając z pięknej pogody, zwiedzali również ogrody pałacowe.

Historię Lublina uczniowie poznali spacerując Podziemną Trasą Turystyczną i po Starym Mieście. Niezwykłe wrażenia czekały na dzieci w tematycznych pokojach zagadek w Escape Room LetMeOut, gdzie w zespołach stawiały czoło różnorodnym wyzwaniom, aby wydostać się z pomieszczeń. Na koniec wszyscy uczestniczyli w warsztatach wypiekania cebularzy. Przy tej okazji prowadzący warsztaty przedstawili historię tego regionalnego wypieku.

To był intensywny, ale udany dzień.

Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina Wycieczka klas szóstych do Kozłówki i Lublina javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1