Akcja charytatywna na rzecz Bruna Osłowskiego

W dniach 11–12 marca w naszej szkole trwała akcja na rzecz Bruna Osłowskiego, 5-letniego chłopca z Łodzi zmagającego się z dystrofią mięśniową Duchenne’a i potrzebującego środków finansowych (16 mln złotych) na terapię genową w USA. Do akcji dołączyły też inne szkoły i przedszkola z naszego regionu. Zbieraliśmy misie (nowe lub w bardzo dobrym stanie) i książki przeznaczone dla czytelników w różnym wieku o różnorodnej tematyce, które zostały odebrane przez przedstawicieli II LO w Końskich realizujących projekt „Wszczep zdrowie”. Mają one trafić na aukcje, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie chłopca.

Kolejny raz społeczność naszej szkoły pokazała, że ma wielkie serca i włączyła się w zbiórkę. Odzew przeszedł nasze oczekiwania. Ogromna ilość pluszaków i książek pojechała do Łodzi.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za włączenie się w akcję. Mamy nadzieję, że wszystkie misie i książki będą miały wielką moc i pomogą w leczeniu Bruna.

Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek Zbiórka pluszaków i książek javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1