I miejsce w powiecie w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

24 kwietnia w Koneckim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowała w nim drużyna w składzie: Aleksandra Kowalska, Filip Król, Kacper Maligłówka i Antonina Stanek (rezerwowa zawodniczka), którą do konkursu przygotowywała p. Justyna Soja-Sadowska.

Zmagania uczestników nadzorowali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa w ruchu drogowym, umiejętnością udzielania pierwszej pomocy i jazdy na rowerze na wyznaczonym torze przeszkód.

Nasz drużyna okazała się najlepsza w swojej kategorii wiekowej i zajęła I miejsce.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe wręczane przez Komendanta Powiatowego Policji w Końskich insp. Rafała Zielińskiego, Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Końskich mł. insp. Pawła Stępińskiego, Burmistrza Miasta I Gminy w Końskich Pana Krzysztofa Obratańskiego.

Serdecznie gratulujemy!

 Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1