Kiermasz wielkanocny

W dniach 25-26 marca w naszej placówce odbył się Kiermasz Świąteczny, zorganizowany w ramach współpracy Wolontariatu Szkolnego z Radą Rodziców. Dochód z tego przedsięwzięcia został przeznaczony na potrzeby Rady Rodziców naszej szkoły. Na stołach pojawiły się zarówno pyszne babeczki, ciasta, jak i kolorowe pisanki, stroiki, zajączki z sianka, kurczaki i żywe kwiaty do wielkanocnej dekoracji domu.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, dzięki czemu zebraliśmy 3602,50 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w naszej akcji, zarówno tym, którzy przekazali ciasta i ozdoby na ten cel, jak i przesympatycznym kupującym. Kolejny raz nasza społeczność szkolna nie zawiodła.

Jesteście Wielcy!

Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny Kiermasz wielkanocny javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1