Lekcja ekologii dla klas 6

7 marca, klasy szóste wraz z wychowawczyniami, p. Justyną Soją-Sadowską i Katarzyną Świercz, udały się na wycieczkę do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Końskich.

Zajęcia rozpoczęły się pogadanką i prezentacją dotyczącą segregowania śmieci, a kolejnym punktem było sprawdzenie wiedzy młodzieży. Uczniowie mieli za zadanie dobrać odpady do odpowiednich pojemników. Szło im to bardzo dobrze, za co zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Następnie udali się na wycieczkę po zakładzie, gdzie na własne oczy zobaczyli cały złożony proces pracy przedsiębiorstwa. Oglądali proces segregacji odpadów i utylizację zupełnie nieprzydatnych.

Wycieczka miała na celu kształtowanie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Była dla dzieci nietypową, praktyczną lekcją ekologii.

W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1