Dzień Patrona i jubileusz 20-lecia szkoły

14 czerwca społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Patrona i jubileusz 20-lecia szkoły odbywający się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.

Ten dzień rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele św. Anny. Następnie społeczność szkolna i zaproszeni goście zgromadzili się w auli, gdzie po wprowadzeniu pocztów sztandarowych i odśpiewaniu hymnu państwowego, wystawione zostało przedstawienie pt. "Mały roznosiciel nadziei" przygotowane przez uczniów klas VI, VII i VIII. Opowiadanej przez młodych aktorów historii towarzyszyły utwory muzyczne w wykonaniu zespołu "Pasja".

Wyświetlona została również prezentacja multimedialna podsumowująca dwudziestoletni dorobek szkoły i pokazująca, że szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale też miejsce pełne zabawy i radości.

W tym wyjątkowym dniu, na ręce dyrektora szkoły, pana Czesława Staciwy, Burmistrz MiG Końskie, pan Krzysztof Obratański przekazał czek na zakup sprzętu muzycznego, dyrektorzy koneckich szkół wręczyli natomiast pamiątkowy grawerowany w drewnie dyplom.

Po części oficjalnej, goście udali się na poczęstunek, a dzieci na szkolny piknik.

Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły Dzień Patrona i jubilesz 20-lecia Szkoły javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1