Kampania "Przytul się do drzewa"

Nasza szkoła przyłączyła się do Ogólnopolskiej kampanii "PRZYTUL się do DRZEWA" mającej na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczulającej na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru.

Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wyszli poza mury placówki i przytulili się do drzew pokazując, że kochają nasze lasy i chronią je przed powstawaniem pożarów. Był to również element drzewoterapii, czyli uspokajającego wpływu zielonej energii drzew ma na nasze zachowanie. Każda klasa wykonała w plenerze zdjęcia opatrzone napisem #straznicylasow.pl i wysłała do organizatorów. Z tych zdjęć powstanie fotokolaż podsumowujący ogólnopolską akcję.

Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa Kampania Przytul się do drzewa javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1