Wigilia w klasie 6a

21 grudnia, w naszej szkole zapanowała świąteczna atmosfera. Po obejrzeniu jasełek bożonarodzeniowych, uczniowie wszystkich klas wraz ze swoimi wychowawcami udali się do swoich sal na spotkania wigilijne.

Uczniowie klasy 6a, pięknie nakryli stół na tę okazję. Znalazły się na nim różne pyszności przygotowane przez rodziców i, zgodnie z tradycją, opłatek położony na sianku. Spotkanie rozpoczęło się od odczytania fragmentu Pisma świętego. Następnie wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. Przy wigilijnym stole były rozmowy, dyskusje, opowieści o świątecznych planach. Każdy smakował ciast, pierniczków, pierogów, sałatek. Na zakończenie potkania wszyscy wzięli udział w zabawie, w której obdarowywano się dobrymi słowami, komplementami. Tłem spotkania były świąteczne piosenki i kolędy.

Wcześniej szóstoklasiści ozdabiali pierniczki, które przygotowali dla wszystkich Nadia Wojna i Marcel Domaradzki.

Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a Spotkanie wigilijne i dekorowanie pierników w klasie 6 a javascript gallery slideshow freeby VisualLightBox.com v6.1