Godło Polski-biały orzeł na czerwonym tle
Godło Polski-biały orzeł na czerwonym tle

Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli

Logo Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli

Osiągnięcia artystyczne

Rok szkolny 2021 / 2022

  1. I miesca dla uczniów naszej szkoły w Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę"
  2. Laureaci szkolnego konkursu "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna":
    I miejsce – Magdalena Grabowska z kl. VIIa
    II miejsce – Gabriela Bigorajska, kl. VIIb
    III miejsce – Jakub Szulc z kl. IVa
    Wyróżnienia: Adam Jankowski z kl. VIa, Stanisław Dylewski z kl. IVa, Aleksander Chłopek z kl. IVb i Anna Latańska z kl. IIa.
  3. I miejsce w Diecezji Radomskiej w konkursie plastycznym "Posłani w pokoju Chrystusa" - Lena Pałka, klasa IIIa
  4. I miejsce w zimowej edycji gminnego konkursu fotograficznego "Fizyka w życiu codziennym" - Szymon Kowalczyk, kl. VIIa
  5. II miejsce w zimowej edycji gminnego konkursu fotograficznego "Fizyka w życiu codziennym" - Patryk Cichoń, kl. VIa
  6. III miejsce w zimowej edycji gminnego konkursu fotograficznego "Fizyka w życiu codziennym" - Maria Juszczyk, kl. Va, Bartłomiej Rurarz, kl. VIa i Aleks Staromłyński, kl. IVb
  7. Wyróżnienia w zimowej edycji gminnego konkursu fotograficznego "Fizyka w życiu codziennym" - Zuzanna Adamska, kl. IVb, Marcel Ciszewski, kl. Va i Adam Jankowski, kl. VIa
  8. II miejsce w VII Gminnym Konkursie Plastycznym "Przywróćmy ich pamięć - w hołdzie bohaterom" - Sara Chwaścińska, kl. VIa
  9. III miejsce w VII Gminnym Konkursie Plastycznym "Przywróćmy ich pamięć - w hołdzie bohaterom" - MartaPrawda, kl. Va
  10. Dwie laureatki wojewódzkiego konkursu plastycznego "Recykling na miarę" – Nadia Dunajska i Dominika Szewczyk, kl. VIIa
  11. Udział uczniów w Ogólnopolskim Przeglądzie Fotografii Ponidzie 2021 - Bartłomiej Rurarz, Iwo Stoszewski-Chwała, kl. VIa, Julia Bilska, Magdalena Grabowska, Szymon Kowalczyk, Aleksander Kubicki, Bartosz Lipnicki, kl. VIIa, Maria Juszczyk, Mateusz Sidor, Aleksander Dylewski, kl. Va, Ada Kowalska, kl. VIIIb
  12. Laureaci szkolnych konkursów fotograficznych "Kolory jesieni" i "Końskie i okolice"
  13. I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Czyste powietrze dominuje – smog nas nie truje!" w kategorii klas IV-VIII – Wiktoria Sałuda, kl. Vb
  14. I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Czyste powietrze dominuje – smog nas nie truje!" w kategorii klas I-III – Maria Jarosz, kl. Ia

Rok szkolny 2020 / 2021

  1. Laureatka wojewódzkiego konkursu plastycznego "112–zawsze w gotowości" – Majka Bartosik, kl. VIb
  2. Cztery nagrody główne w wojewódzkim konkursie plastycznym "Recykling na miarę. Alarm dla Ziemi" – Aleksandra Gardulska, Maja Joachimiak, Urszula Piwowarczyk, Emilia Supierz z kl. VIIIb
  3. II miejsce w VI Gminnym Konkursie Plastycznym "Przywróćmy Ich pamięć – w hołdzie bohaterom" – Maja Joachimiak, kl. VIIIb
  4. III miejsce w VI Gminnym Konkursie Plastycznym "Przywróćmy Ich pamięć – w hołdzie bohaterom" – Weronika Nowak, kl. VIIIb
  5. Laureaci szkolnego konkursu fotograficznego "Zatrzymaj zimę w kadrze":
    • I miejsce ex eguo - Szymon Kowalczyk z kl. VIa i Bartosz Lipnicki z kl. VIa
    • II miejsce – Aleksander Kubicki z kl. VIa
    • III miejsce - Iwo Stoszewski-Chwała z kl. Va
  6. Udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Fotograficznym Ponidzie 2020 - Julia Bilska, Lena Olak, Zofia Świercz, Anna Turalska, Szymon Kowalczyk, Bartosz Lipnicki, Jakub Szczypek z kl. VIa, Natalia Kosmal z kl. VIIIa, Paweł Walkiewicz z kl. VIIIb, Iwo Stoszewski-Chwała z kl. Va
  7. Laureaci szkolnego konkursu fotograficznego "Czworonogi w obiektywie":
    • I miejsce - Iwo Stoszewski-Chwała z kl. Va
    • II miejsce - Szymon Kowalczyk z kl. VIa
    • III miejsce - Ryszard Suchenek z kl. VIc

Rok szkolny 2019 / 2020

  1. I miejsce w V Gminnym Konkursie Plastycznym "Przywróćmy ich pamięć - w hołdzie bohaterom" - Maja Joachimiak, kl. 7b
  2. Wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Plastycznym "Przywróćmy ich pamięć - w hołdzie bohaterom" - Aleksandra Gardulska, kl. 7b
  3. Laureat regionalnego (dla powiatów: starachowickiego, koneckiego i skarżyskiego) konkursu plastycznego "Nie palimy byle czym" - Kacper Joachimiak, kl. IIa
  4. Gminny konkurs plastyczny "Śmieci nie palisz, segregujesz. Środowiska nie trujesz": - 28.02.2020r.
    I miejsce - Lena Rogalska, kl. Ia (kategoria kl. I-III)
    Wyróżnienie - Maja Joachimiak, kl. VIIb (kategoria kl. V-VIII)
  5. Laureaci powiatowego konkursu plastycznego "Bezpieczne ferie": Aleksandra Bigorajska z kl. Ia, Franciszek Bąk z kl. Ib, Lena Rogalska z kl. Ib, Natalia Śliwak z kl. Ib, Maja Augustyniak z kl. Ib - 14.02.2020r.
  6. Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Wolni i bezpieczni od nałogów": Aleksandra Gardulska, Weronika Nowak, Emilia Supierz, kl. VIIb - 12.12.2020r.
  7. Udział w 23 Ogólnopolskim Przeglądzie Fotografii "Ponidzie 2019" - 10.12.2020r.
  8. Podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego "Jesienne klimaty" - 10.12.2020r.

Rok szkolny 2018 / 2019

  1. Nagrody główne dla naszych uczennic w wojewódzkim konkursie plastycznym "Recycling na miarę. Moniuszko inspiruje" - 12.06.2019r.
    • I miejsce (nagroda główna) - Karolina Obiedzińska, kl. IIIb
    • I miejsce (nagroda główna) - Wiktoria Myśliwa, kl. IIIb
    • I miejsce (nagroda główna) - Magdalena Suchenek, kl. IIIb
  2. III miejsce w powiatowym etapie konkursu plastycznego "Bezpiecznie na wsi. Maszyna pracuje, dziecko obserwuje" – Zuzanna Zaród, kl. VIa (opiekun: Justyna Soja-Sadowska) -22.05.2019r.
  3. "Potęga żywiołów Ziemi" - finał regionalny części plastycznej konkursu - 15.05.2019r.
    • III miejsce w finale regionalnym części plastycznej (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XX edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Potęga żywiołów Ziemi"– Aleksandra Gardulska, kl. V b (opiekun: Justyna Soja-Sadowska
    • 2 nagrody Dyckerhoff Polska Sp. z.o.o. w finale regionalnym części plastycznej (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XX edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Potęga żywiołów Ziemi" – Emilia Supierz, kl. VIb i Julia Moszczyńska, kl. VIa (opiekun: Justyna Soja-Sadowska)
    • Nagroda Pracowników O. Świętokrzyskiego PIG-BIP w finale regionalnym części plastycznej (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XX edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Potęga żywiołów Ziemi" - Wiktoria Samson, kl. VIa (opiekun: Justyna Soja-Sadowska
  4. I miejsce w finale XVI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę"
    • Karol Stefańczyk (kl. IIIa)
    • zespół "Pasja" w składzie: Aleksandra Banasik (kl. VIIIa), Maja Kos (kl.IIIb), Julia Śliwak (kl. IIIc), Wiktoria Wiaderna (kl. IIIc), Amelia Woźniak (kl.Va).
  5. Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich "100 lat Policji" (kategoria malarsko – plastyczna dla klas IV-VIII) - 26.04.2019r.
    I miejsce - Marta Sota z kl. VIIb
    Wyróżnienia:
    • Zofia Kuleta z kl. Vc
    • Anna Turalska z kl. IVa
    • Alicja Woźniak z kl. Vc
    • Gabriela Bigorajska z kl. IVb
    • Adam Kowalczyk i Gabriel Chrzan z kl. Vc
    • Nina Pergoł z kl. IIIb (oddział gimnazjalny)
  6. III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Baśnie, naturalnie" – Jakub Kupis, kl. VIIa (opiekun: Justyna Soja-Sadowska) - 5.04.2019r.
  7. "Polscy Święci" - podsumowanie konkursu plastycznego na etapie diecezjalnym - 20.03.2019r.
    Wyróżnienie - Radosław Stępniewski
  8. "Zima w obiektywie" - podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego - 13.03.2019r.
  9. IV Gminny Konkurs Plastyczny "Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom" - 1.03.2019r.
    I miejsce - Maja Joachimiak, kl. VIb
    Relacja TKN24...
    Relacja Echo Dnia...
  10. Podsumowanie szkolnych konkursów: "Zakładka do książki" i "Mikołaje są wśród nas" - 11.02.2019r.
  11. Wyniki szkolnych konkursów: "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" i "Wielcy znani i nieznani – Vincent van Gogh" - 10.01.2019r.
  12. Gminny konkurs plastyczny "Wolna i niepodległa" - 5.10.2018r.
    • I miejsce – Wiktor Banasik, kl. VIIa (kategoria kl. IV–VII)
    • III miejsce – Maja Joachimiak, kl. VIb (kategoria kl. IV–VII)
    • I miejsce – Weronika Dębowska, kl. IIIb (kategoria: oddziały gimnazjalne)
    • I miejsce – Natalia Sosnowy, kl. IIIs (kategoria: oddziały gimnazjalne)
    • III miejsce – Sara Olak, kl. IIIs (kategoria: oddziały gimnazjalne)

Lata szkolne
2004/2005-2017/2018