Godło Polski-biały orzeł na czerwonym tle
Flaga Polski białoczerwona/

Zespół Placówek Oświatowych
w Stadnickiej Woli

budynek Zespołu Placówek Oświatowych Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli

Rok szkolny 2018 / 2019

Osiągnięcia artystyczne

  1. 16.09.2018 I miejsce w konkursie Fotorelacja
  1. I miejsce w finale XVI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę"
    • Karol Stefańczyk (kl. IIIa)
    • zespół "Pasja" w składzie: Aleksandra Banasik (kl. VIIIa), Maja Kos (kl.IIIb), Julia Śliwak (kl. IIIc), Wiktoria Wiaderna (kl. IIIc), Amelia Woźniak (kl.Va).
  2. Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich "100 lat Policji" (kategoria malarsko – plastyczna dla klas IV-VIII) - 26.04.2019r.
    I miejsce - Marta Sota z kl. VIIb
    Wyróżnienia:
    • Zofia Kuleta z kl. Vc
    • Anna Turalska z kl. IVa
    • Alicja Woźniak z kl. Vc
    • Gabriela Bigorajska z kl. IVb
    • Adam Kowalczyk i Gabriel Chrzan z kl. Vc
    • Nina Pergoł z kl. IIIb (oddział gimnazjalny)
  3. "Polscy Święci" - podsumowanie konkursu plastycznego na etapie diecezjalnym - 20.03.2019r.
    Wyróżnienie - Radosław Stępniewski
  4. "Zima w obiektywie" - podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego - 13.03.2019r.
  5. IV Gminny Konkurs Plastyczny "Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom" - 1.03.2019r.
    I miejsce - Maja Joachimiak, kl. VIb
    Relacja TKN24...
    Relacja Echo Dnia...
  6. Podsumowanie szkolnych konkursów: "Zakładka do książki" i "Mikołaje są wśród nas" - 11.02.2019r.
  7. Wyniki szkolnych konkursów: "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" i "Wielcy znani i nieznani – Vincent van Gogh" - 10.01.2019r.
  8. Gminny konkurs plastyczny "Wolna i niepodległa" - 5.10.2018r.
    • I miejsce – Wiktor Banasik, kl. VIIa (kategoria kl. IV–VII)
    • III miejsce – Maja Joachimiak, kl. VIb (kategoria kl. IV–VII)
    • I miejsce – Weronika Dębowska, kl. IIIb (kategoria: oddziały gimnazjalne)
    • I miejsce – Natalia Sosnowy, kl. IIIs (kategoria: oddziały gimnazjalne)
    • III miejsce – Sara Olak, kl. IIIs (kategoria: oddziały gimnazjalne)